Nové Datování App Se Zastaví Podivíni Z Aplikace Zprávy, Které

Pokud vás už nebaví stále otravovali tím, že se hýbe na Tinderu a OkCupid, nové datování app Siréna je zde, aby pomohla [přes TechTimes.

Seattle-založené ženy Susie Lee a Katrin Hess tvrdí, že vytvořili on-line datování prostor tak, aby ženy mohly cítit bezpečnější a pohodlnější.

„Necítil jsem se v bezpečí na těchto stránkách. Cítil jsem se opravdu vystaven,“ řekl Lee. „Zejména jako Asijské žena, můžete dát svůj obrázek tam, a najednou jako ‚Asijské fantasy by přijít.“

Siréna pouze akcie ženské fotografii, jakmile se cítí pohodlně s mužskou uživatele a jeho profilu informace. Plus je tam jen jedna fotka nahraná, takže vaše soukromí je chráněno a datování je zaměřena více na komunikaci. Navíc tam je žádné zdlouhavé vyplňování dotazníku! Jen denní otázky a video problémy.

„Sirény touchstones vždy odkaz, co jsem rozeznat funguje v reálném životě,“ říká Lee. „Dát ženám možnost poslat na jemné narážky zájmu, chlapi ukázat trochu o tom, kdo jsou přátelé doporučit, dobrý muži, a lidé se navzájem úsměv.“

Právě teď, aplikace je pozvání-jen (a jen pro Seattle obyvatel), ale to je moje naděje, že Siréna vybouchne big-time a dává ženám víc na starosti jejich datování života a méně pravděpodobné, že získat celkem liána e-maily, jako, každé dvě sekundy.

Napsat komentář