Proč Vaše Oblíbená Sexuální Poloha Jen Přestal Pracovat

Sexy Couple' /

Většina lidí má jít-do polohy. To ol‘ věrný sexuální pohyb, který víceméně zajišťuje, že jdeš se dostat pryč a zabalit v čase se dívat na Kolo. Ale co se stane, když se náhle koníček nebo pejsek, nebo reverzní-stojící-sbíječka přestane pracovat pro vás? Váš sexuální apetit není mrtvý, a jiskra není nutně pryč z vašeho vztahu. Existuje mnoho faktorů, které by mohly, aby vaše oblíbené pozici, náhle pocit, že jste strčil hřeben do zkumavky brusným papírem.

„Udělejte si osobní inventuru, aby zvážila, že možná došlo ke změnám,“ říká Doktorka Jane Greer, New York City manželství a sexuální terapeut a autor, Co O Mně: Stop Sobectví Ničí Váš Vztah. Nic z krátkodobého stresu v práci nudu na těhotenství nebo nové léky nebo chirurgický zákrok může ovlivnit, jak vaše tělo reaguje na klasické p-v-v standbys. „Pro některé lidi, jako je testosteron a estrogen úrovně změna, tyto fyziologické změny mohou mít vliv na reakci organismu. Takže to, co možná fungovalo bez námahy se náhle stává nudné,“ vysvětluje Dr. Greer.

Některé z těchto emocionální změny, nemůže být zabráněno. Jako Elizabeth Kavaler, urolog v New Yorku Urologické Associates, vysvětluje, že většina lidí má sex disky, že „vosk a ubývat.“ Existuje tolik věcí, které ovlivňují vaše tělo v daném okamžiku, možná si ani neuvědomil, že ten pohovor příští týden dělá pejska cítit méně vzrušující. Měsíc nebo dva později, věci mohou být zpět do normálu, aniž by jste se někdy přijít na to, proč.

Změna může být fyzické, příliš. Každý pár má své vlastní, specifické nastavení úhlů, které fungují nejlépe pro sex, protože jak se jejich genitálie zapadají. New York City sex terapeut Dr. Stephen Snyder nazývá tento „coital alignment.“ U mužů, pozici a úhel penis a koule změny pomalu, jak jste věku. Pokud jste kdysi milovali pravdu více než váš partner v misionářské, možná zjistíte, že sedět je lepší o rok později. Dámské genitálie změnit polohu a úhel mírně, příliš, tak, že starý go-pozice nemusí stimulovat váš klitoris, stejně jako kdysi pár let. „Jak plyne čas, můžete objevovat nové pozice, které vám dávají lepší coital alignment,“ říká Snyder.

Ale někdy je to jen otázka, jak se dostat zpět k základům na chvíli. „Sex by měl být zásadně relaxační, a většina lidí si to neuvědomují,“ říká Snyder. „Misionář je dobré pozici, ale to není uklidňující, protože vaše těla nejsou podporovány.“ Pokud jste vyšilovat o tom, proč váš oblíbený výstřední postavení, přestal pracovat pro vás, možná jste právě přestal být schopen ztratit sám sebe v tuto chvíli. Zkuste jít zpět do jednoduché pozice, které jsou snadno k relaxaci, jako sex v poloze spooning.

Ať už je příčina, Dr. Greene říká, že byste měli vyzkoušet nové pozice, než sledují léky nebo jiné léčby. S zvládání dovednosti se dostat přes hrb (slovní hříčka zcela určen) bude užitečné na cestě, když vaše tělo se mění, a vy hit emocionální rány. Nestresuj se, že vaše vagina je mrtvé navždy, je to jen výmluva, aby krach některé nové pohyby a mít dobrý čas.

Napsat komentář