Školení na kole nezanedbávam

Měl jsem pár nových zkušeností, s nimiž se chci podělit.

Počasí je umúdrilo. Konečně tam jsou teploty tak vysoké, že naprosto ne. Co se týče mého cyklotréningov, tentokrát byli všichni v Bratislavě. Většinou jsem přešel na Železo studničke. Jedna trasa z Železné studničky přes hřeben na Bílý Kříž, odtud do Rača, kde jsem navštívil známý, a na chvíli si dal zbytek. Pak z Rača na Kamzíka, a odtud znovu na Železo najdete jarní a domů. Jelikož se pomalu blíží období cyklopretekov, několikrát, vzal jsem trase Green bike tour. Když jsem byla hrozná, ale vím, že je to jen otázka tréninku a mám v plánu aby to bylo výrazně lepší. Původně jsem si myslel, že to bude závod, na který jsem jít. Vzhledem k tomu, že jsem na žádné zatím a já mám stejně obavy, jsem se rozhodl, že pro první čas absolvujem něco úplně snadné, a na Green bike tour se chystám na rok (i když nikdo nepovažuji to hrozně těžké, ale stále ještě). Pro první čas, chci v podstatě seznámit s tím, co to vlastně závody jsou a co s sebou přinášejí. Proto je pro všechny, co jsem si vybrat, v září, i když ještě přesně nevím, která to bude.

Lucka cyklo

Další prodloužený víkend jsem strávil ve Vysokých Tatrách, na které mám opravdu pozitivní vztah, a čím déle jsem tam byl, tak ne. Když jsem byla malá, s rodiči jsme tam chodievali téměř pořád. S přítelem jsme byli ubytováni v Stary Smokovec. Původně jsme chtěli vzít kola, ale situace to nedovolila a my jsme šli pouze pro pěší turistiku.

Lucka cyklo

S návštěvou Tělo Energy Klubu jsem na to trochu horší. Fitcentru v současné době, jsem strávit trochu méně času a raději trénovat na kole, i když v září jsem zase v plánu chodievať 3 krát, tak snad se to podaří.

Před pár dny mi domů přišel do nové krabice s výrobky od mojprotein.cs, což je velmi těším. Mi pomohl výcvik. Stejně jako minerální vody Budiš.

Lucka cyklo

Napsat komentář