Sportovní aplikace dávají skvělou zpětnou vazbu. Že stojí za to používat?

Existuje velké množství aplikací, které zaznamenávají a vyhodnocují výkony.

Ať už je to venkovní aktivity jako je běh, rychlá chůze, jízda na kole nebo cvičení v posilovně. Které jsou nejlepší?

Nejlepší aplikace pro outdoorové aktivity

Podle mého názoru, je to nejlepší aplikace tohoto typu Sport Tracker. Další velmi dobré alternativy jsou Runtastic PRO a Nike+.

Sports Tracker

Vyrážate na výlet. Spuštění aplikace, zkontrolujte, zda váš GPS je řádně zaznamenány na mapě a kolem vás chcete-li naplánovat trasu, po které se vydáte. Potvrzení druhu sportu, který provádíte (například, rychlá chůze). Měření může začít, což vám umožní zobrazit potvrzuje i další údaje. Během procházky můžete sledovat detailní informace, pořizovat fotografie a uložit je do trasy. Pak je to velká radost, nejen bít ty trasy, ale také prohlížení vašich fotografií, které se vám během nich podařilo vytvořit. Velkou výhodou této aplikace je, že se snažíte, aby vás motivovat k dosažení cílů, které jste nastavili.

Runtastic PRO

Pomocí této aplikace můžete nahrávat, jakou cestou se máš, kolik ti to trvalo a mnoho dalších věcí. Jeho plus je, že má v sobě jakousi trénerskú majetku, a to vás může motivovat k dalším výkonům. Je vhodný pro všechny sportovce, můžete také získat v bezplatné verzi, nicméně zde nemají podporu trénerstva, hlas feedbacku a hudební přehrávač.

Nike+

To je jednoduchá a bezplatná aplikace, která umožňuje zaznamenávat výsledky v podobě úspěšně absolvováno délky, rychlost, čas, spálené kalorie a podobně. Také používá GPS, takže to zaznamenává, kudy jste šli a nabízí zpětnou vazbu.

Nejlepší aplikace pro cvičení v tělocvičně

Existuje velké množství těchto aplikací, ale chtěl bych vám doporučit tyto dva. Samozřejmě, v první řadě je podle mě vždy osobní trenér, který vám může poradit, pokud je něco nejasné, a kontroluje, zda provádíte cvičení správně. Ani jeden z aplikace, která tuto funkci ještě nemá a v blízké budoucnosti, nebo ne.

Jefit – Pro

V této aplikaci je možné najít více než 1000 různých cvičení a posilování aktivit, sledovat vlastní úroveň zdatnosti a rozvoj, a také vytvořit vzdělávací program.

Fitness Builder

Když cvičení může pomoci i Fitness Builder. Obsahuje více než 750 cvičení, které jsou ve formě obrázků a videí. Součástí této aplikace je také osobní trenér, který je zpracován s detailní statistiky vašich výsledků.

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Pavlok náramok vás donúti cvičiť alebo nejesť sladkostiNáramek Pavlok vás donutí cvičit, nebo ne jíst sladkosti

Chcete pravidelně cvičit, nejíst sladkosti, nebo přestat kouřit?

Nahradí cvičenie vo virtuálnej realite skutočnosť?Nahrazuje cvičení ve virtuální realitě realita?

Současné moderní technologie umožní, tak, že jsme si zacvičili v pohodlí vašeho domova s pomocí virtuální trenér.

Virtuálny sparingpartner... alebo motivujte sa onlineVirtuální sparingpartner… nebo motivujte online

Zdravý životní styl si pomalu získává své místo v myslích lidí.

Anketa Proč cvičíte pravidelně?

Chci se zbavit přebytečných kilogramů. Mám vyformovanú charakter. Sport mi pomáhá ventilovat. Chci volný čas trávit užitečně.

Celkem hlasů: 295

Napsat komentář