Tělo by mělo být pravidelně detoxikovat. Jak na to?

Detoxikace je něco, co naše tělo dělá přirozeně a opakovaně. Ale tu a tam jsme měl trochu pomoci.

Co je detoxikace?

Vysvetlime první, co toto slovo vlastně znamená a proč je pro naše tělo očista je tak důležité. Detoxikace je pro lidské tělo naprosto přirozený proces, díky kterému se do těla uvolňuje toxiny a nepotřebné látky a optimalizuje, nebo zlepšuje jeho celkové fungování. Hlavní orgány, které fungují jako kanály pro detoxikace, střeva, játra, ledviny, lymfatické uzliny, plíce, kůže a krve. Každé tělo funguje v symbióze s ostatními je pro závislé. Pokud vše funguje, jak by mělo, takže se člověk těší dobrému zdraví a je plný vitality a energie.

Jakmile jedna cesta, nebo kanál, zpomaluje, zaplní, zanesie, nebo je jinak neovlivní jeho funkci, vede k různým zdravotním obtížím. Jedním z nich je přibývání na váze.

Jako čistící pomoci?

Tak, jak budete každý den nosit do práce čisté oblečení, každé ráno si češeme vlasy a umývame zuby, stejně bychom se měli chovat tak, aby vaše tělo zevnitř, a pravidelně je čistit. Jsme mu pomoci, jak se, mimo jiné, posílit imunitní systém, můžeme snadněji zhubnout, zpomalit stárnutí, zvýšení energie, nebo zlepšení vzhledu kůže.

Jak na to?

To není nic složitého. Pokud si představit, že nyní můžete mít za týden co jíst, a pít pouze čistou vodu nebo ovocné šťávy, nebo jíst jen rýži vařené ve vodě, jste na omylu.

Celý úspěch detoxikace spočívá v malé detaily. Jen pro příklad, na čas vyměnit kávu bylinné čaje, více spánku, přidat do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, na pár dní, aby vyloučit z jídelníčku všechny lepek, více zamíchejte a dopřejte si masáž nebo kvalitní wellness.

Tělo si musí zvyknout na

Pro každou změnu, kterou je třeba si zvyknout. Totéž platí pro tělo, které bude, samozřejmě, pro takový detox reagovat po svém. A ne vždy budeme milovat, nebo nám bude příjemné. Pro detoxikaci, ale to může být některé nepříjemné vedlejší účinky.

Mezi ty, které lidé mají tendenci se starat o nejčastěji, patří bolesti hlavy až migrény. To může být důsledkem vyloučení kofeinu. Během 2 až 3 dny, to se obvykle řeší sám, je třeba jen vydržet.

Může se objevit i celkové únavy organismu, protože tělo se zbaví toxických látek, a proto se v tomto období, dopřejte si více kvalitní spánek. Výjimkou nejsou ani vyrážka. To je důsledkem odstranění nadměrné toxinů prostřednictvím největšího orgánu lidského těla – kůže.

Detoxikovat tělo je někdy opravdu nutné, zejména pokud jste dát je na cestě k hubnutí. Díky eDiéte můžete si vybrat hned z několika detoxikačných programy, jen ten, který bude nejlépe vyhovovat vám a vašim individuálním potřebám.

Chceš vědět o hubnutí? Viz oddíl Schudni s Evelyn.

evelyn nl i

Zdroj foto: pixabay.com

Napsat komentář