Tohle Strašení Příběh Dospívající Bojuje o Život Po Nehodě Vám Bude Přát, aby Nikdy Napsal, Že Poslední Text

16-rok-starý je boj o život po vážné zranění při autonehodě, že jeden svědek tvrdí, že to může být způsobeno tím, že posílání sms zpráv.

James Boatright z Des Moines, Iowa, byl nalezen v bezvědomí v pondělí v modrý Chevrolet Cavalier, který byl T a z boku do náklaďáku. Podle policejních zpráv, James vytáhl do protisměru, pravděpodobně proto, že byl posílání sms zpráv a řízení.

Seržant Dan Charleston z Polk County Sheriff ‚ s Office byl mimo službu, když ho vytáhl na scénu.

„Dostal jsem se ven a viděl, že tam byl uvězněný na straně řidiče vozidla, a bylo tam hodně kouře, uvnitř které je v souladu s airbagem nasazení,“ řekl on, KDO TELEVIZI. „Dostal jsem se do bočních dveří a podívala se na něj a on měl nějaký úraz hlavy na levé straně a byl očividně v bezvědomí a měl spoustu krve na tváři.“

Co Seržant Charleston nalézt na Jamese kolo bylo chlazení: mobilní telefon s napůl psaný text.

„Když jsem na něm pracují uvnitř vozu, co se zdálo být jeho máma křičí přes rameno, zabývající se její syn,“ řekl. „Že drží s vámi. A žádný text stojí za slyšení křik matky doslova chtěla vědět, jestli její syn bude žít, nebo zemřít.“

James je v současné době v kritickém stavu. Jeho příběh je děsivou připomínkou toho, aby se soustředit na silnici, i když to znamená, tahání za odpověď text. Jedna ze čtyř dopravních nehod zahrnují řidiče rozptylovat jejich mobilní telefon — nenechte stala statistika.

Napsat komentář