Vaše Největší Soukromé Ložnice Otázky Odpověděl

Jako sexuálně zdatné Cosmo holka, co jste zvládli některé mysl-vyfukování sex pohyby a víte, cestu kolem, jak vaše tělo a jeho. Přesto to neznamená, že nemám otázky, každý nyní a pak — pravděpodobně mnoho z stejné jako ty, které ostatní čtenáři se nás zeptat znovu a znovu. „Dokonce i zkušení lidé slepí, když jde o pochopení, sexu a jak tělo funguje,“ říká Drew Pinsky, md, moderátor Přísně Dr. Drew na Discovery Health Channel. Tak jsme se rozhodli vyplnit vás na tipy a triky, které stále uniká našich nejvěrnějších následovníků. Připravte se rozšířit svou mysl a svůj repertoár.

Q. mohu orgasmus z orálního sexu, ale neměla jsem během jednoho styku, a já opravdu chci. Jaké jsou nejlepší pozice pro mě, aby se pokusili dosáhnout velké O?

A. Pro nejjistější šanci na dosažení orgasmu, budete potřebovat přímý klitorisu kontakt, což je obvykle nejjednodušší, s žena-on-top. „Tato poloha optimalizuje kontakt mezi klitorisu a váš partner stydké kosti,“ říká Susan Kellogg, Ph.d., ředitel sexuální medicíny na Pánevní a Sexuální Zdraví Institute v Filadelfie. „Protože jste v kontrolu strkat, můžete mít tolik stimulaci klitorisu, jak chcete.“ Ty jsou také v pozici, která bude dělat to snadné pro něj, pro stimulaci ručně… nebo si můžete stimulovat sami.

Q Každých pár měsíců, já a můj přítel bude díra na víkend a mít sex nonstop. Je tam taková věc jako příliš mnoho sexu?

A. Když prodloužený styk není špatné pro vás, existuje několik věcí, které potřebujete, aby zvážila. První, probíhající pytel sezení může přispět k „líbánky cystitida“, nebo infekce močových cest. Když bakterie dostat tlačil na močovou trubici z v-a-z bodné, mohou způsobit podráždění, pálení a konstantní pocit z toho, že chce čůrat. „Nejlepší způsob, jak zabránit zánět močového měchýře je odplavit bakterie tím, že pije hodně vody a močení po pohlavním styku,“ říká gynekolog Carol Livoti, spoluautor Vagíny: Návod K použití.

Je to také chytrý, aby použití na vodní bázi lube, protože nadměrné pohlavní styk může způsobit tření. „Mazivo udržuje váš klitoris a stěny vaší vagíny dostat podrážděné, takže můžete doslova mít sex několik hodin,“ říká sociolog Pepper Schwartz, Ph.d., autor Všechno, co Víte O Lásce a Sexu, Je Špatné. Další způsob, jak dopřát v maratonu pytel sezení bez způsobení jakékoli podráždění prohlásí ústní-jen setkání, navrhuje Dr. Livoti. Namísto použití ústech akce jako předehra ke skutečnému pohlavnímu styku, aby to hlavní událost. Ne pocit, spěchal se dostat do skutečné řešení vám umožní relaxovat a vychutnat si každý přetrvávající lízat, polibek, a jazyk flick.

Q. Někdy můj chlap je příliš unavený na to dělat v noci, ale vždycky dychtivý jít ráno. Je to normální?

A. Tam je fyziologický důvod, proč váš muž je ranní ptáče. „Hladiny testosteronu cyklu mezi maxima a minima v průběhu dne, obvykle vrcholí mezi 8 a 10 hodin,“ vysvětluje urolog Sheldon Marks, pánské zdraví, odborník na WebMD. Ale ráno dřevo může být také způsobena tím, že je třeba na záchod. „Když vyplňuje močového měchýře, stimuluje nervy v této oblasti, vytváří erekci,“ říká Dr. Marek. „Plný močový měchýř také vytváří tlak, který zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů.“ Pokud jste nikdy nebyl do dostat to na ráno, to zkusit. Od té doby se právě probouzí a jsou sotva při vědomí, že vaše mysl není závodění s myšlenkami, takže můžete mít snazší soustředit se na pocity.

Perfektní Fit

Bethany Heitman

Vaše potěšení nemusí trpět, pokud váš muž byl shortchanged pod pás…nebo vzhledem k přebytku.

Jestli je na malé straně…

Pro hlubší proniknutí, se v pozici zezadu, kde se ve stoje, v předklonu.

S ním na vrcholu, dát polštář pod boky a zvedněte nohy tak, že může zasáhnout váš G-bod.

V zadní vstup, lehněte si na břicho s nohama blízko u sebe pro těsnější padnoucí cítit.

Když jste na vrcholu, místo toho, aby se roztočilo nahoru a dolů, pohyb v kruzích, takže to nebude vyklouznout.

Pokud je na velké straně…

Zaměřit se na předehru — pochvy maže a prodlužuje, když se probudil.

V girl-on-top, ne obkročné ho s obou kolenou, dát jednu nohu na zem, na postel pro kontrolu hloubky.

Když jsi se tulil, ať zůstane pořád tak jste na starosti pohyb a hloubku.

V misionářské poloze, nechte ho experimentovat s rychlé, ale povrchní výpady.

Zdroje: Ava Cadell, Ph.d., autor Kapsy Idiot Průvodce Orální Sex; Pepper Schwartz, Ph.d.

Napsat komentář