Velkou v ’08?

Protože jsem v oblasti výrobce a silvestr je takový problém, že jsem musel pracovat na místě. Tak nějak. Je to stále považováno za práci, když celá posádka je pít šampaňské v autě celou noc? Přiznávám: vlastně To byla celkem pecka. Marilyn podávání zpráv, a ona byla víc než trochu opilý, když odřízli ji od 11:00 novinky. Je to jedna z nejvíce neúmyslně legrační, lidé, které jsem kdy potkal střízlivý, ale opilý a na kamery, že je to totální trouba.

Jsme zabalené natáčení kolem 1:30 ráno a pak se vydali zpět na nádraží, aby dejte všechno, co jsme natočili do balíčku pro ranní posádky. Stále jsme pracovali, když ráno posádka začala proudit v s undereye kruhy a kocovinu.

„Když je to poslední den?“ Zeptal jsem se Serenou, která vypadala, jako by měla opravdu těžkou noc.

„Příští pátek,“ řekla. „Myslím, že půjdeme na skleničku některé noci příští týden. Ty by měly přijít.“

Řekl jsem jí, by. Docela bych si přál, že jsem měl víc snažit být s ní kamarádka.

Brad přišel také vypadá, jako by byl ve špatném stavu.

„Co jsi dělal včera v noci?“ Zeptal jsem se.

„Um, vypil láhev vína sám, a pak opilý volal Mikhaila?“

„Brade!“

„Já vím,“ povzdechl si. „Bylo to opravdu hloupé. Byl jsem osamělý a omlouvám se za sebe. Ráno jsem jí volala a omluvila se a řekla jí, že se to nestane znovu.“

„Co říkala?“

„Ona mi to položila.“

„Dej mi svůj telefon.“

Neochotně mi podal jeho mobil a vymazal jsem Mikhaila číslo. (Mám to na můj e-mail, pokud se někdy oprávněně potřebuje.)

Meg přišel s krví podlité oči.

„Máš kocovinu?“

„Pláč.“

„Co se stalo?“

Řekla mi, že jí a Al měl jít na večírek na jedné z jeho přátel domů. Al zdá se opil a začal flirtovat s jedním, pokud se jeho přítel spolupracovníků. Meg se naštvala a pak se to proměnilo celý tento „Oh, můžeš spát s někým jiným, ale není mi dovoleno mluvit s někým na párty, když jsi tam?“ Jejda.

Tady je to, co se nestalo na Nový Rok. Žádný hovor od šéfa Marc. Vím, že měl velkou oslavu v restauraci, ale žádný text, nic. No, já jsem nad ním. Bez dalších okolků, přivedu si můj roce 2008 usnesení:

1.Nesnažte se přesvědčit sám sebe, že jsem jako někdo natolik, že chtějí být ve vztahu, když to nesedí (např. Šéfkuchař Marc).

2.Začít cvičit pravidelně. Díky výše zmíněné chlap kulinářské talenty, můj pas rozšířila. Bože, je to důvod, proč přestal volat?

3.Zjistit, co opravdu chci v životě dělat.

To poslední je trochu skličující, ale hej, mám celý rok dosáhnout, ne?

Napsat komentář