Zasloužíš si všechno po to, co chcete. Vizualizace v tom pomůže

Vizualizace má obrovskou sílu, jen se musíte naučit, jak používat to ke svému prospěchu. Můžete mít všechno, co jste zaumienite.

Nezáleží na tom, zda toužíte po šťastné partnerství, úžasné kariéry, nový dům, luxusní auto, nebo dokonalé tělo. Pokud se naučíte den vizualizovat své sny, touhy a cíle, můžete dosáhnout.

– Vizualizace změnit naše životy

V tomto světě jsme proto, aby se žít naplno a přesně tak, jak chceme. Jsme si zaslouží být šťastný a spokojený. "Vizualizace je jedním z prostředků, který může výrazně pomoci při vytváření svůj vlastní život podle svých představ. Zkuste si představit nové, krásné, červené auto značky, kterou milujete, jako bych stál v přední části vašeho domu, a je vaše. Můžete si to představit? Pokud ano, vaše vizuální obraz ve vaší mysli je podporován příjemné pocity radosti z věcí, které chcete, aby to. Pak je velmi reálné, že takové auto vůbec dostanete. Ne, padá z nebe, přímo vedle pohovky, na které si jen vizualizujete, jak se mnozí mylně vysvětluje proces vizualizace. Vesmír vám přinese do cesty situace, což je na takové auto budete moci dostat. To by měl být pouze schopen přijmout, že to nemusí přijít způsobem, který má svůj název," vysvětluje fungování vizualizace Angelika Vavrová z Angelik.en.

Takže, co by mělo být děje, když začneme každý den, vizualizovat? V první řadě, vizualizovaný obraz dostane do našeho podvědomí. To má za následek to, že začneme hledat možnosti, jak tento obraz kompletní. Vizualizace zároveň nadstaví mozek tak, že on viděl a zejména plné využití příležitostí, jak svého snu dosáhnout. Vizualizace také pritiahnete do svého života lidi, kteří vás svým výkonem pomoci. S tento nástroj, jednoduše, člověk cítí neuvěřitelně silnou motivací pro něj vysnívanému gól.

Jak vizualizovat?

Pokud opravdu chcete, aby se vaše sny, musíte se naučit představit si každý den. Nejlepší čas je před spaním. Klidně si sedněte, nebo lehněte a zavřete oči. Zkuste v detailu, aby si představit konkrétní obrázek (situaci) po tom, jak vám bude vyhovovat. Udělat všechno možné, aby se obraz co nejvíce vystihoval sen realitou. Soustředit se i na ty nejmenší maličkosti: gesta, mimiku, oblečení, zvuky, vlastní pocity. Jste prostě postava, která hraje v jeho vlastní film podle vlastního scénáře, se všemi, co k němu patří. Všechno je tak, jak chcete, a to i nejmenší a naoko najnepodstatnejší detail.

Jak to vypadá v praxi? V případě, že jste 20 kilo nadváhu, toužíte po sexy křivky, představte si situaci, že již máte. Například: přesunutí ladným krokem po zlaté pláži v Monaku v odvážné bikiny tyrkysové-modré barvy (jako např. ty, které jste viděli včera v interpretaci). Pokožku budete mít krásně opálenou. Letní bronzové ještě více upozorní na vytvarovaný proporce vašeho těla. Někdy, když jste těle stékají kapky potu. Nohy budou příjemně zarývajú do jemného písku. Na břicho, jsou vyloučeny "bary", který by vám závidela nejedna fitneska. V ruce, kterou jsou oblíbené chlazené nápoje čas od času od něj odpijete, cítíte, jak vás příjemně osvěžuje. Mužské oči z vás nemá vypadat (klidně představit konkrétní lidi a jejich reakce). Cítíte to a usmievate. Jste si jisti, užít si teplé slunce, poslouchat zvuk moře a smích dětí, které si v blízkosti stavět zdi z písku. Jste prostě šťastní a spokojení s tělem bohyně…

To, co potřebujete dát do vizualizace pozornost?

Problémy ve vizualizaci může být nízké sebevědomí, strach nebo přesvědčení, že jste nezaslúžite to, aby se vám sen splnil. "Pokud máte nízké sebevědomí a nevěří, že si zaslouží dobré věci, je vizualizace úplně k ničemu. Chcete představte si krásné, nové, červené auto, zavřete oči a stále tam vidíte, že vaše rozhegané, dvacet let staré auto s odpadnutým blatníkom. V lepším případě nové auto a můžete vidět vnitřní oči, ale celé vaše tělo nebude pochybovat o tom, zda si na takové auto budete mít. Respektive, uvrhnout vás představa, že byste za takové auto, nikdy peníze mít nebude. Co si představit, a to, co cítíte, je posilňujete a takové vizualizace, priťahujete staré, rozbité věci, programy, nebo způsoby, jak ve vašem životě. Takže v tomto případě, musíte nejprve zvýšit své sebevědomí tím, že odstraní bloky, nesprávné přesvědčení, pocity strachu, viny a pochyb. Musí být vyměněny za pocit, že mám právo na dobrý život, plný nových věcí, dobré zkušenosti, zdraví, lásky a radosti, a pak směle na vizualizace! Vizualizovat někdy vůbec není nutné, jen musíte vědět, co chcete, dát co nejvíce podrobností a nepokaziť to již výše zmíněné. Nebo nenazdáte a jste seděl v nové auto, které uháňa pro krásné zážitky z vašich dnů," varuje Angelika Vavrová.

Zdroj foto: unsplash.com Kevin Schmitz Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 tipov, ako to s behom nevzdať5 tipů, jak na to s během nevzdává

Nevíte jak dosáhnout toho, že běh se stal nedílnou součástí vašeho životního stylu? Zkuste to s našimi tipy.

6 tipov, ako urobiť z cvičenia zvyk6 tipů, jak udělat cvičení zvyk

Pravidelná fyzická aktivita má mnoho fyzické a psychické výhody, které všichni víme, ale někdy nejsou dost jsme cvičili pravidelně.

Chcem jesť zdravo a cvičiť, ale chýba mi motivácia. čo s tým?Motivace na každý den, nebo zpomalit další bude trvat daleko

Pokud chci, aby se cvičení pravidelně, a to nejen silnou vůli, musím najít způsob, jak zapojit emoce.

Anketa Jak a kde nejčastěji cvičíte?

Sám doma. Sám nebo se svými přáteli ve fitness centru. Sám pod vedením trenéra. Preferuji skupinové cvičení pod vedením instruktora. Jsem využít služeb virtuální trenér. Je to různé podle toho, co mám právě chuť.

Celkem hlasovalo: 433

Napsat komentář