Zde je návod, Jak Často Mít Sex pro Optimální Zdraví a Štěstí

Pokud chcete být extrémně zdravé, neuvěřitelně šťastná a neskutečně kreativní, jste měli být do sebe narážíte na pravidelné. Elite Daily sestavil studií, které prokazují, že optimální množství sexu pro zdraví, štěstí a kreativity je jednou denně.

Ze studie o zdraví a dlouhověkost:

Studie provedené v Austrálii našli lidé, kteří orgasmu alespoň jednou denně, měli o 50% nižší pravděpodobnost úmrtí na nějaký zdravotní důvod, než ti, kteří jen vyvrcholila, jednou za týden nebo měsíc.

A z jiného na štěstí:

Americký vědec Dr. Debby Herbenick zjistili, že dospělí, kteří se milovali, první věc, kterou ráno byly nejen více pozitivní pro zbytek dne, ale využívali také silnější imunitní systém, než ty lidi, kteří se jednoduše rozhodli pro šálek čaje a toast, než se vydáte ven ze dveří.

A tak se kreativity týče, zpráva v Psychologii Dnes mluvil o studii, kde se měří kreativitu poté, co žádá účastník představte si, že na dlouhou procházku na pláži s milovaného člověka versus rychlé dovádění v seně s cizincem. Hádejte, který z nich více kreativní? Na dovádění.

Tohle všechno znamenat? Um, myslím, že je to docela jasné, a skutečnost, že jste stále čtete tento, a ne přefikne, je problematické. Jdi na vás!

Napsat komentář